Михајловиќ откако излезе од болницата се огласи со видео порака


Српскиот стратег Синиша Михајловиќ беше пуштен од болницата откако го заврши вториот циклус на хемотерапија. Имено, пред неколку месеци на Михајловиќ му беше ...
| | веќе видена | слични

Синоќа се одигра спектакл помеѓу легендите на Болоња и легендите на Реал Мадрид по повод 110 годишнината од формирањето на италијанскиот клуб. Во дресот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Србинот не бил на стадионот за време на натпреварот на легендите на клубот. Тренерот на Болоња, Синиша Михајловиќ, преку видео порака им се обратил на своите ...
| | веќе видена | слични

Болоња слави 110 од своето постоење и по тој повод организираше ревијален натпревар со легендите на Реал Мадрид. Кај домаќинот се појавија славните Роберто ...
| | веќе видена | слични

Српскиот стратег Синиша Михајловиќ со видео порака се обрати до сите фудбалски фанови ширум светот. Тренерот на Болоња кој неодамна го заврши вториот циклус од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Алармантна ситуацијата во Валандово, Струмица, Радовиш, Крива Паланка, Делчево, Берово, Пробиштип, Штип, Гевгелија...Во источниот и јужниот дел на змјава во ...
сите 477 | | | веќе видена

Бугарски академици, историчари, политичари сегашни и поранешни, деновиве водат агресивна кампања за сквернавење на ликот и делото на апостолот на македонското ...
сите 145 | | | веќе видена

Врховниот суд треба деновиве да ја потврди пресудата за затворска казна за поранешната министерка Гордана Јанкулоска со тоа што ќе испрати образложение до ...
сите 144 | | | веќе видена

Заменик-претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Никола Димитров, денеска ќе престојува во работна посета на Брисел, што всушност е и прва посета ...
сите 372 | | | веќе видена

Христијан Мицкоски е само лош глумец чија суета ја турка ВМРО-ДПМНЕ во пропаст, реагираат од Иницијативниот одбор за свикување на вонреден конгрес на ...
сите 88 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Михајловиќ откако излезе од болницата се огласи со видео порака

Од:
До кого (е-маил):
Порака: