Супер начин за да ги спречите болките во грбот

2 копии

Функционалната депресија нема статус на званична медицинска дијагноза, но претставува добар начин да се окарактеризираат луѓе со лошо расположение, ниска ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

 Студените и мрачни есенски денови кај многумина предизвикуваат нерасположение, поспаност и благо депресивно чувство, но затворањето дома и апчињата не се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Политичкиот пинг-понг со одлуката за почеток на преговори со С. Македонија ќе продолжи утре на состанокот на шефовите на дипломатии на ЕУ, а проценките се дека ...
сите 241 | | | веќе видена

Во Македонија да царува основаната перцепција за злоупотреба на моќта од политичка функција. Вршењето на јавна функција на политичари додека истовремено се ...
сите 245 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 2 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска оцени дека објавениот аудио разговор на социјалната мрежа „Фејсбук“ на министерката за одбрана Радмила Шекеринска со поранешниот ...
сите 57 | | | веќе видена

Законот за јазици е заокружување на Охридскиот рамковен договор, и да нема дилема за последиците по државата ако некој посегне по законот, предупредува вечерва ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Супер начин за да ги спречите болките во грбот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: