Што се случи со главните „бомби“ на Заев- очекувањата беа големи, но не се слушна ништо спектакуларно


Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
| | веќе видена | слични

Велија Рамковски, сопственик на поранешната и некогаш најгледана телевизија „А1“, беше гостин во емисија „Стадион“ на „Канал 77“. Toj најави дека се работело ...
| | веќе видена | слични

Рамковски зборуваше и за поминатите години во затвор, за тоа дека бил подготвен да попушти ако Груевски му „шепнел“ дека ќе му ги затворат синот и ќерката, а ...
| | веќе видена | слични

Вчера на Јутјуб се појави видео со наслов „Духот на А1“ во кое Велија Рамковски, сопственикот на некогашната национална телевизија А1 имаше свое обраќање кон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Енергијата, идејата, мотивот и исконската желба на напредок и претставување од Крсте Петков Мисирков до денешен ден за Македонскиот народ и неговото ...
| | веќе видена | слични

Медиумите се едни од главните фактори за развивање на демократските процеси во секоја држава, вели сопоственикот на поранешната телевизија А1, Велија Рамковски ...
| | веќе видена | слични

Со почеток во 20 часот вчера вечерта сопственикот на А1 телевизија, Велија Рамковски започна со емитување на првата од неколкуте епизоди на неговиот Јутјуб ...
| | веќе видена | слични

Велија Рамковски преку Фејсбук најави емисија во која зборува за состојбата со медиумите во државата и оптимизмот за интегрирањето на Република Северна ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 602 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во денешното интервју за порталот Слободен печат, нагласи дека барал од лидерите на останатите политички партии ...
сите 38 | | | веќе видена

Германската канцеларка Ангела Меркел на крајот на Самитот во Брисел изрази дека немало консензус меѓу лидерите на ЕУ за отворање пристапни преговори со Северна ...
сите 171 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Тајип Ердоган денеска на претседателот на Русија Владимир Путин му ги објасни целите на турската операција во Сирија. – Господинот ...
сите 624 | | | веќе видена

Заев најверојатно дома во Струмица си го чува стариот телефон, кој може да открие дали обвинетите во „Рекет“ му пишувале на премиерот.Сепак, дали знаел за ...
сите 127 | | | веќе видена

Долниот дом на британскиот Парламент вечерва ја одби агендата за дебата за договорот за Брегзит, која премиерот Џонсон предвиде да трае три дена со цел земјата ...
сите 443 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што се случи со главните „бомби“ на Заев- очекувањата беа големи, но не се слушна ништо спектакуларно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: