Велија Рамковски преку видео на Јутјуб најави емисија


И по толку години, гледачите не заборавија на А1, која и денес е неопходна. На А1 рекламите чинеа 25 евра по секунда, сега највисоката цена е едно евро. Тоа ...
| | веќе видена | слични

Велија Рамковски, сопственик на поранешната и некогаш најгледана телевизија „А1“, беше гостин во емисија „Стадион“ на „Канал 77“. Toj најави дека се работело ...
| | веќе видена | слични

Рамковски зборуваше и за поминатите години во затвор, за тоа дека бил подготвен да попушти ако Груевски му „шепнел“ дека ќе му ги затворат синот и ќерката, а ...
| | веќе видена | слични

Вчера на Јутјуб се појави видео со наслов „Духот на А1“ во кое Велија Рамковски, сопственикот на некогашната национална телевизија А1 имаше свое обраќање кон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Енергијата, идејата, мотивот и исконската желба на напредок и претставување од Крсте Петков Мисирков до денешен ден за Македонскиот народ и неговото ...
| | веќе видена | слични

Медиумите се едни од главните фактори за развивање на демократските процеси во секоја држава, вели сопоственикот на поранешната телевизија А1, Велија Рамковски ...
| | веќе видена | слични

Со почеток во 20 часот вчера вечерта сопственикот на А1 телевизија, Велија Рамковски започна со емитување на првата од неколкуте епизоди на неговиот Јутјуб ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Овде се гледа веднаш дека затаија институциите во овој случај, мислам дека не е постапено по стандардите како што треба. Прво, каде исчезнал метил акрилатот ...
сите 230 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во пресрет на владината седница во Тетово истакна дека за оваа политичка гарнитура најважно е здравјето на граѓаните и затоа внимателно се ...
сите 163 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Ево Моралес, претседателот на Боливија кој деновиве поднесе оставка, вчера пристигна во Мексико каде што доби азил. На аеродромот беше пречекан на аеродромот ...
сите 203 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Велија Рамковски преку видео на Јутјуб најави емисија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: