Скопјанка го пријави во полиција својот познаник, се обидел да ја силува нејзината ќерка


Вчера во 12.30 часот во СВР Скопје, А.А.(51) од Скопје пријавила дека нејзин познаник И.Н. се обидел да изврши обљуба врз нејзината ќерка, но не успеал. Се ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Петнаесетгодишен мотоциклист се здобил со тешки телесни повреди, откако паднал од мотоциклот без регистерски ознаки, кој го управувал.МВР денеска информира ...
| | веќе видена | слични

Педесет и седумгодишна скопјанка вчера во полиција пријавила дека малолетник го нападнал нејзиниот син, кој исто така е малолетен. Според полицискиот билтен, ...
| | веќе видена | слични

Пијан скопјанец дивеел во автобус на ЈСП, кршел предмети и физички го нападнал возачот на автобусот. По симнувањето од автобусот бил физички нападнат од едно ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Здравствениот систем во Македонија е во колапс уште пред да почне вториот бран од пандемијата со корона вирусот. Тоа е резултат на неспособноста и ...
сите 363 | | | веќе видена

Алармантна ситуацијата во Валандово, Струмица, Радовиш, Крива Паланка, Делчево, Берово, Пробиштип, Штип, Гевгелија...Во источниот и јужниот дел на змјава во ...
сите 471 | | | веќе видена

Врховниот суд треба деновиве да ја потврди пресудата за затворска казна за поранешната министерка Гордана Јанкулоска со тоа што ќе испрати образложение до ...
сите 134 | | | веќе видена

Бугарски академици, историчари, политичари сегашни и поранешни, деновиве водат агресивна кампања за сквернавење на ликот и делото на апостолот на македонското ...
сите 140 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести на денешниот состанок не донела одлука дали во основните училишта ќе профункционира целодневен престој за децата кои физички ќе ...
сите 223 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанка го пријави во полиција својот познаник, се обидел да ја силува нејзината ќерка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: