Манчестер Јунајтед ќе го засилува нападот со Љоренте


3 копии

Утрово англиските медиуми пренесуваат дека на тренингот на Манчестер Јунајтед за малку бил избегнат голем инциднет.Во истиот биле инволвирани два фудбалери, ...
| | веќе видена | слични

Пол Сколс смета дека играчот на Манчестер Јунајтед, Антони Марсијал, е манчестеровата верзија на Тиери Анри.Анри беше страшно доминантен играч кој играше во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Оле Гунар Солскјер има намера да го продаде напаѓачот Алексис Санчез. Тоа е тешко изводлива опција затоа што неделната плата ...
| | веќе видена | слични

Пол Сколс смета дека Ентони Марсијал може да биде „Манчестерска“ верзија на Тиери Анри. Тиери Анри беше страшно доминантен играч кој играше во врвот на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 157 | | | веќе видена

Забавата за Охридскиот Рамковен Договор како да не помина во „духот“ на соживотот. Тоа можеше да се види од исвиркувањето на македонскиот јазик на истата.На ...
сите 87 | | | веќе видена

Опасноста за нуклеарната централа Запорожје, на југот на Украина, каде Киев и Москва меѓусебно се обвинуваат за гранатирање повеќе од една недела, „се ...
сите 312 | | | веќе видена

„Мислам дека ниту еден писател денес не го заслужува тоа повеќе од него. Кампањата започнува сега“, напиша Бернар-Анри Леви.Ружди бил нападнат со нож во ...
сите 120 | | | веќе видена

– Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На граничниот премин Богородица времето на чекање за излез од државата е ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Манчестер Јунајтед ќе го засилува нападот со Љоренте

Од:
До кого (е-маил):
Порака: