Рашфорд: Тешките моменти од лани донесоа сплотување на тимот


Од поодамна е познато дека високите примања кои Санчез ги има во Манчестер јунајтед се проблем за секоја екипа која би сакала да го ангажира Чилеанецот во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ромелу Лукаку ова лето го напушти Манчестер Јунајтед и се пресели во милански Интер. Една од причините поради која го напуштил „Олд Трафорд“ е тоа што ...
| | веќе видена | слични

Ромелу Лукаку се пожали на третманот кој го добивал од раководството на Манчестер јунајтед но и од фановите на клубот, вели дека тој, Пол Погба и Алексис ...
| | веќе видена | слични

Ромелу Лукаку по критиките упатени до Манчестер јунајтед, реши да удри и по навивачите, вели дека тој, Пол Погба и Алексис Санчез постојано биле на мета и ...
| | веќе видена | слични

Еден од најпрестижните британски медиуми „БиБиСи“ пренесува дека преминот на Алексис Санчез од Манчестер Јунајтед во Интер се уште е далеку од реализација. ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Kои заклучоци може да се извлечат од вчерашната конститутивна седница на Собранието на Македонија? Прво, истата се уште не е завршена, туку е прекината после ...
сите 257 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА 88 ИНФИЦИРАНИ И 6 ПОЧИНАТИ Во последните 24 часа се направени 1507 тестирања, а регистрирани се 88 нови случаи на ковид-19 во: -Скопје 23 -Куманово ...
сите 572 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Најпрво изјави Зоран Заев, лидерот на СДСМ, дека со 15 пратеници не може да се стане премиер, алудиурајќи на проектот на ДУИ за прв Албанец премиер. На оваа ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рашфорд: Тешките моменти од лани донесоа сплотување на тимот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: