И утре нестабилно време

26 копии
2 копии
11 копии

Од УХМР Македонија известуваат дека за време на викендот и во почетокот на наредната недела, нашето подрачје ќе биде под влијание на многу топла воздушна маса ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Холандскиот дефанзивец не крие дека за момент се двоумел дали воопшто да настапи во дресот на „Лалињата“ против Украина по тоа што му се случи на Ериксен. ЕВРО ...
сите 361 | | | веќе видена

Одлуките за додавање нови имиња на црна листа се предмет на внимателен, дисциплиниран процес, и важи само во најсериозни случаи, изјави портпаролот Нед Прајс ...
сите 304 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: Во последните 24 часа се направени 1.337 тестирања, а регистриран е ...
сите 419 | | | веќе видена

Проф. Ангел Димитров во емисијата „Сабота 150“ за Дејан Јотов вели дека учесниците од македонската страна во Заедничката мултидисциплинарна експертска комисија ...
сите 76 | | | веќе видена

Перспективата за постигнување на реален исчекор во процесот на европската интеграција на Република Северна Македонија, била во фокусот на денешната средба на ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

И утре нестабилно време

Од:
До кого (е-маил):
Порака: