(Видео) Стоилковски: Шефот на изборниот штаб на Пендаровски ја омаловажува Сиљановска на социјалните мрежи


7 копии

Навреди, омаловажувања по пол и возраст се само дел од недоличните напади на Стево Пендаровски и неговиот тим упатени директно кон кандидатката за претседател ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Не верувам дека ВМРО-ДПМНЕ е реформирана кога се уште нејзин почесен претседател е Никола Груевски, ѝ рече кандидатот за претседател Стево Пендаровски на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Гордана Силјановска Давкова во претседателската дебата на телевизија Сител говореше за скандалозниот закон за селективна амнестија кој го донесе власта на ...
| | веќе видена | слични

По телевизиската дебата помеѓу претседателските кандидати, поранешната министерка за култура Ганка Цветанова го повика Стево Пендаровски да покаже повеќе ...
| | веќе видена | слични

Претседателскиот кандидат поддржан од ДУИ и СДСМ Стево Пендаровски на дебатата во Сител јавно вети дека ако некој во неговиот тим ја навредувал професорката ...
| | веќе видена | слични

Пратеникот Антонио Милошоски смета дека има посебна причина зошто Стево Пендаровски бил толку нервозен на дебатата на претседателските кандидати на ТВ Сител. ...
| | веќе видена | слични

Во претседателската дебата на Телевизија Сител, кандидатот за Претседател Гордана Силјановска авкова се осврна на првиот извештај за изборната кампања и ...
| | веќе видена | слични

Во телевизиската дебата на Сител Телевизија, кандидатот за Претседател Стево Пендаровски истакна дека секој кој ја навредил неговата против кандидатка ...
| | веќе видена | слични

- Вие имате докторат од областа на правото. Со закон за амнестија кој не важи „erga omnes“ за сите ми дава за право да помислам дека Вие не го познавате ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, на средба со жителите на Дебарца, порача дека отворените перспективи кон ЕУ и НАТО, носат економски ...
сите 325 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 131 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Македонија Гордана Сиљановска Давкова својата изборна програма ја претстави пред граѓаните на Валандово. Според нејзе иако СДСМ и ...
сите 172 | | | веќе видена

Гордана Силјановска Давкова во поседната ТВ-дебата на претседателските кандидати на ТВ21 пред самиот финиш на кампањата, односно изборниот молк, рече дека само ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Стоилковски: Шефот на изборниот штаб на Пендаровски ја омаловажува Сиљановска на социјалните мрежи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: