(ВИДЕО) И да изгуби не е страшно, ќе ја памтиме по гафовите


8 копии

Апстиненцијата е модерна болест, укажува на болеста на демократијата. Луѓето се разочарани од носителите на политичката власт. Зошто најчесто тие ги адресираат ...
| | веќе видена | слични
10 копии
3 копии

Бизнисите на граѓаните тонат, но затоа фирмите на функционерите од власта добиваат тендери во четири очи и испумпуваат милиони од буџетот, велат од ВМРО-ДПМНЕ ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, г. Христијан Мицкоски оствари посета на ОК на ВМРО-ДПМНЕ на Охрид каде што ги поздрави членовите и симпатизерите на партијата. На ...
| | веќе видена | слични

Скопје, 24 април 2019 Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, г. Христијан Мицкоски оствари посета на ОК на ВМРО-ДПМНЕ на Охрид каде што ги поздрави членовите и ...
| | веќе видена | слични

Милиметри ни требаат, водевме на претседателските избори, и многу блиску сме да имаме градоначалник во Охрид. Милиметри ни фалат. Милиметри се во прашање, ...
| | веќе видена | слични

На состанокот Мицкоски на граѓаните им посочи дека на 21 април граѓаните избраа право и правдина. Граѓаните не ги поддржуваат криминалот, корупцијата и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Статистиката не ја прави реалноста, статистика ја регистрира реалноста, тоа е нашата обврска и тоа мора да го направиме, порачува директорот на Државниот завод ...
сите 451 | | | веќе видена

По новата блокада за почеток на преговорите на Македонија со ЕУ и последите најави дека сега акцентот е ставен на акцискиот план за спроведување на Договорот ...
сите 312 | | | веќе видена

Коалицијата „Маргини“ бара Собранието итно да го изгласа новиот состав на Комисијата за спречување и заштита од дискриминација (КСЗД) за да може да почне со ...
сите 223 | | | веќе видена

Руската полиција го уапси опозицискиот политичар Алексеј Навални на аеродромот во „Шереметјево“ во Москва, веднаш откако тој слета со авион од Германија, ...
сите 98 | | | веќе видена

-Мора да се изрази благодарност до граѓаните коишто ги почитуваат превентивните мерки. Навистина немаше значаен број на собири за новогодишните празници. Сега ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) И да изгуби не е страшно, ќе ја памтиме по гафовите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: