Штипјанец со закана со нож ограбил аптека

6 копии
3 копии

На 11.01.2019 година околу 04.00 часот било пријавено дека пред ноќен клуб на улица „Јордан Мијалков“ во Скопје непознато лице им се заканувало по животот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
9 копии
2 копии
5 копии
9 копии

Полициски службеник на полноќ бил физички нападнат од 21-годишниот Ј.О. од Гостивар, информира МВР. Физичкиот напад врз полицискиот службеник се случил откако ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Катица Јанева оди во притвор. Од вечерва па во следните 30 дена таа ќе се наоѓа во истражниот затвор во Шутка.Јанева доби притвор како третоосомничена во ...
сите 684 | | | веќе видена

Селективната правда е неправда, а во Македонија гледаме дека главата на октоподот е недопирлива и се што прави системот е обид да се покријат трагите кои што ...
сите 414 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Штипјанец со закана со нож ограбил аптека

Од:
До кого (е-маил):
Порака: