Гризман по новата титула: Сега ми е јасно дека не згрешив…


3 копии

Сите капитени на тимовите во шпанската Примера донесоа едногласна одлука дека нема да ги испочитуваат новите барања на Ла Лига, односно најавија дека ќе стапат ...
| | веќе видена | слични
3 копии
5 копии
2 копии
повеќе

Останато

Макрон денеска ја почна националната дебата , што ќе трае во наредните три месеци . Дебатата ја почна со 600 градоначалници и локални функционери во малото ...
сите 159 | | | веќе видена

Британската премиерка Тереза Мај доживеа пораз на клучното парламентарно гласање за нејзиниот договор со кој Велика Британија треба да ја напушти Европската ...
сите 189 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Гризман по новата титула: Сега ми е јасно дека не згрешив…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: