Милан нуди 40 милиони евра за Ренато Санчез

6 копии
2 копии
2 копии

Како што пренесува „Газета дело Спорт“, Милан е подхготвен д аму понуди на Шпанецот плата од 10 милиони евра годишно и на тој начин да го направи најплатен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Италијанскиот фудбалски гигант Милан продолжува силно да инвестира во нови играчи, а следен на листата засилувања е Алваро Мората за рекордни во историјата на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 342 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан нуди 40 милиони евра за Ренато Санчез

Од:
До кого (е-маил):
Порака: