Спорт Клуб

Тренерот на Манчестер Сити и не беше баш премногу расположен за дебатирање на пресконференцијата по натпреварот. Сити уверливо беше поразен вечерва со 3;0, па ...
сите 210 | | | веќе видена

Тренерот на Манчестер Сити и не беше баш премногу расположен за дебатирање на пресконференцијата по натпреварот. Сити уверливо беше поразен вечерва со 3;0, па ...
сите 210 | | | веќе видена

Барселона и Ливерпул се еден чекор поблиску до полуфиналето, откако вечерва на домашен терен ги совладаа екипите на Рома и Манчестер Сити. Барселона успеа да ...
сите 218 | | | веќе видена

Барселона и Ливерпул се еден чекор поблиску до полуфиналето, откако вечерва на домашен терен ги совладаа екипите на Рома и Манчестер Сити. Барселона успеа да ...
сите 218 | | | веќе видена

Кој ли да претпоставуваше и веруваше дека Ливерпул ќе има такво капитално водство уште на полувреме против забревтаниот Манчестер Сити со 3:0. Веројатно и ...
сите 204 | | | веќе видена

Кој ли да претпоставуваше и веруваше дека Ливерпул ќе има такво капитално водство уште на полувреме против забревтаниот Манчестер Сити со 3:0. Веројатно и ...
сите 204 | | | веќе видена

next