(ФОТО) УС Опен ден 1: Рафа и Серена ја почнуваат одбраната на титулите!

6 копии
2 копии

Каролина Мучова од Чешка, 202. на ВТА листата, во второто коло на Флешинг Медоуз го забележа најдобриот резултат во кариерата откако успеа да ја елиминира ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии

Британскиот тенисер Енди Мареј смета дека Рафаел Надал и Новак Ѓоковиќ се најголеми претенденти за титулата на Ју-Ес опен. Шпанскиот тенисер во моментов е прв ...
| | веќе видена | слични

Каролине Вознијацки го почна САД опен со совршена победа од 6:3/6:2 над поранешната шампионка, Австралијката Саманта Стосур на жештината на „Артур Еш“ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 143 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 74 | | | веќе видена

Сooпштение на СДСМ: Христијан Мицкоски покажува дека има проблем со подобра иднина и со перспективите што се отвораат пред граѓаните на Македонија. Мицкоски и ...
сите 197 | | | веќе видена

Единствената партија која сега е пред нас се вика Македонија. Друга партија немаме. Ова не се избори, не одлучуваме за некој поединец, одлучуваме за нашата ...
сите 92 | | | веќе видена

Во комуникација со граѓаните да го презентираме она што мислиме дека е штетно од договорот со цел да можат да бидат информирани и да донесат правилна одлука. ...
сите 168 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) УС Опен ден 1: Рафа и Серена ја почнуваат одбраната на титулите!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: