„Ѓоковиќ беше во катастрофална состојба“


2 копии

Кондицискиот тренер на Новак Ѓоковиќ, Гебхард Грич зборува за состојбата на српскиот тенисер пред да ја врати победничката форма.Новак Ѓоковиќ го надмина ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Најдобриот тенисер на светот, Новак Џоковиќ максимално ужива во заслужениот одмор по напорната сезона во која ги помести границите... Новак реши да се одмори ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Светската тениска федерација (АТП) изработи моќно видео во чест на моментно најдобриот тенисер во светот, Србинот Новак Ѓоковиќ. Ѓоковиќ годинава направи ...
| | веќе видена | слични

Српскиот тениски ас, Новак Ѓоковиќ има многу интересирања надвор од тениските терени, а едно од нив е и танцувањето. Новак во текот на меѓусезонската пауза ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Како ќе стигне власта до 2/ 3 мнозинство за законот со кој СЈО останува дел од организиран криминал? Ќе има ли нови пазарање во законодавниот дом или пак ќе ...
сите 162 | | | веќе видена

Штитење на криминалци и сокривање на криминалот е одлика единственo на ВМРО-ДПМНЕ. Единствениот криминален октопод е сместен во Будимпешта и е раководен од ...
сите 179 | | | веќе видена

Британското списание „The Sun“ пишува дека бракот на најдобриот тенисер на светот има проблеми. Англичаните во текот на Вимблдон го покажаа своето вистинско ...
сите 130 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Ѓоковиќ беше во катастрофална состојба“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: