Еве како Елиф Елмас беше пречекан во Истанбул (Видео)


2 копии
2 копии

Дефинитивно ова лето македонските интернационалци направија чекор напред во своите кариери… За нашите репрезентативци ова ќе биде одлична можност да настапат ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии

Големиот македонски фудбалски талент Елиф Елмас кариерата ќе ја продолжи во Турција како играч на Фенербахче. Македонскиот репрезентативец од синоќа е во ...
| | веќе видена | слични

Големиот македонски талент, Елиф Елмас пристигна во Истанбул каде беше пречекан од турските медиуми кои будно го следат неговиот трансфер во Фенербахче. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров на маргините од на 72-то Генерално собрание на ОН, вчера во Њујорк, во својство на претседавач со ...
сите 342 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Еве како Елиф Елмас беше пречекан во Истанбул (Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: