По рецептот на Еден Азар, Реал Мадрид ќе официјализира трансфер следната недела, потпис ќе стави...

„Кралевите“ забрзано работата на склопување на тимот за новата сезона и следната недела треба да пристигне потврда за ангажман на Лука Јовиќ од Ајнтрахт ...
| | веќе видена | слични

Ако може да им се верува на шпанските медиуми, играчот за врска на Тотенхем и данската репрезентација Кристијан Ериксен од летово ќе стане нов играч на ...
| | веќе видена | слични

„Кралевите" имаат капарисано уште еден играч за следната сезона, на Бернабеу треба да пристигне Кристијан Ериксен од Тотнем а трансферот ќе биде соопштен по ...
| | веќе видена | слични

Од Шпанија пристигнува информација дека „кралевите“ договориле уште едно засилување, станува збор за Кристијан Ериксен од Тотнем. Шпанија Реал Мадрид веќе го ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Тотенхем, Кристијан Ериксен, наводно ги договорил условите за преселба во редовите на Реал Мадрид. Трансферот треба да се официјалира по финалето ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Премиерот Зоран Заев денеска изјави дека Уставниот суд треба да постапува согласно одлуката на собраниската Законодавно-правна комисија , која заклучи оти не е ...
сите 593 | | | веќе видена

Улогата на судијката Весна Димишкова е јасна, вели сведокот Орце Камчев, кој за себе вели дека е жртва во случајот „Рекет“. ПИМ мерките што ми беа продадени од ...
сите 495 | | | веќе видена

По масовниот протест од минатата недела, членови и поддржувачи на локалната иницијатива Fridays for future и овој петок се собраа да продискутираат за ...
сите 103 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја прими хрватската амбасадорка Нивес Тигањ, која од неодамна стапи на должноста во нашата земја.На средбата амбасадорката Тигањ ...
сите 175 | | | веќе видена

Кумановец на возраст од 28 години е повреден и пренесен во болница, откако во неговиот дом во селото Доброшане експлодирала плинска боца.Како што информираат ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

По рецептот на Еден Азар, Реал Мадрид ќе официјализира трансфер следната недела, потпис ќе стави...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: