Oва секако ќе ги израдува навивачите на Ливерпул. После катастрофалните грешки кои ги направи финалето од Лигата на шампионите минатата година, Лорис Кариус ...
сите 2 | | | веќе видена

Алесандро Дел Пјеро е голем професионалец кој му даде голема љубов на фудбалот. Во ерата на хипер професионалци, тој е вистински пример кој игра[e со душа, ...
сите 2 | | | веќе видена

Во следните неколку дена, нашиот главен град ќе ја нагости познатата и контроверзна американска фамилија Бол. Станува збор за кошаркарските ѕвезди Ламело и ...
сите 2 | | | веќе видена

Обилниот дожд и силниот ветер во централна Италија не ги спречија околу двете илјади љубители на “Abarth” да присуствуваат на денот на популарната скорпија на ...
сите 3 | | | веќе видена

Како што пренесува српскиот Telegraf.rs, еден поранешен работник на бензинска пумпа открива дека на одредени пумпи се заштедува гориво кое купувачите го ...
| | веќе видена

Роберто Карлос даде изјава за шпанските медиуми при промоцијата која ја имаше „Нисан“ во Мадрид, случување на кое секако топ тема беше Лигата на шампионите со ...
сите 2 | | | веќе видена

Андрес Иниеста ексклузивно кое го направи , проговори за шокантниот пораз кој го претпре Барселона од Бетис на домашен терен, правејќи анализи од хајлајтсите ...
сите 5 | | | веќе видена

next