Експертот за одбрана, 37. годишниот Шпански ветеран Виран Морос објави дека по три години престој во Париз, си заминува од тимот на ПСЖ.Тој преку социјалните ...
сите 9 | | | веќе видена

Филип Кузмановски и Хановер влегоа во добра серија на резултати во германското првенство, па така попладнево ја запишаа третата победа во низа и тоа против ...
сите 5 | | | веќе видена