Живко

  во

  Повеќе од 24 часа трае потрагата по 16-годишното момче од Ресен кое вчера попладне исчезна во во водите на Преспанското Езеро. Денеска околу 14 часот во водите ...
  сите 71 | | | веќе видена

  Првиот човек на „Алкалоид“, Живко Мукаетов за Рес публика вели дека пандемијата го промени односот кон семејството и тоа на подобро. На луѓето им даде време ...
  | | веќе видена | слични

  ВО МАКЕДОНИЈА ИМА НОВИ 188 ПОЗИТИВНИ, МЕЃУ НИВ И ДЕЦА За 24 часа во земјава се направени 1.971 тестирање, а регистрирани се 188 нови случаи на Ковид-19. ...
  сите 374 | | | веќе видена

  Започнуваме со реализација на проектот за изградба и реконструкција на преку 400 километри локални патишта и улици во сите 80 општини и Градот Скопје, за што ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Почнуваме со реализација на проектот за изградба и реконструкција на преку 400 километри локални патишта и улици во сите 80 општини и Градот Скопје, за што ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Почнуваме со реализација на проектот за изградба и реконструкција на преку 400 километри локални патишта и улици во сите 80 општини и Градот Скопје, за што ...
  сите 22 | | | веќе видена

  „Започнуваме со реализација на проектот за изградба и реконструкција на преку 400 километри локални патишта и улици во сите 80 општини и Градот Скопје, за што ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Првиот човек на „Алкалоид“, Живко Мукаетов за Рес публика вели дека пандемијата го промени односот кон семејството и тоа на подобро. На луѓето им даде време ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Првиот човек на „Алкалоид“, Живко Мукаетов за Рес публика вели дека пандемијата го промени односот кон семејството и тоа на подобро. “На луѓето им даде време ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Од 21 до 23 октомври годинава во Скопје ќе се одржува тридневниот настан „Проект Скопје“, на кој светски архитекти од Јапонија, Холандија и САД, 55 години по ...
  сите 81 | | | веќе видена