„Алкалоид“ најпосакуван работодавач за 2023 година


3 копии

Втора година по ред специјализираниот портал за вработување - vrabotuvanje.com ја организира манифестацијата ,,Работодавач на годината’’, манифестација на која ...
| | веќе видена | слични

Синоќа 17 Април 2024 во Хотелoт Лимак, Скопје се случи втората по ред Манифестација за избор на наjпосакуван работодавач „Работодавач на годината“ , а во ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
| | веќе видена | слични

Македонски Телеком е прогласен за најпосакуван работодавач во категоријата на телекомуникациски оператори од страна на „Вработување.ком“, врз основа на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Време зa читање: 2 минути Клиничката болница „Аџибадем Систина“ втора година по ред е прогласена за најпосакуван работодавец на манифестацијата „Работодавач на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Статуетката Најпосакуван Работодавач за 2023 година – странски инвестиции во Македонија, свечено, беше доделена вчера на манифестација во хотел „Лимак“ од ...
| | веќе видена | слични

Џонсон Мети повторно е прогласен за „Работодавач на годината“ на организиран настан од страна на првиот сајт за пребарување на работни места Вработување.ком ...
| | веќе видена | слични

Посетителите на специјализираниот интернет-портал за пребарување работни места Вработување.ком за 2023 година го прогласија „Макпетрол“ за најпосакуван ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

„Состојбата на пациентот е стабилна. Клиничката слика се поправа, тој комуницира“, соопшти преку Фејсбук болницата од Банска Бистрица во која тој лежи.Нападот ...
сите 477 | | | веќе видена

Засега не постои никаква намера за активирање на процедурата за прекршување на Договорот од Преспа, истакна министерот за надворешни работи на Грција Јоргос ...
сите 374 | | | веќе видена

„Со оглед на тоа каква е ситуацијата дека ВМРО-ДПМНЕ како победник на овие избори и иден мандатар и креатор на идната влада јас сум длабоко убеден дека тој ...
сите 383 | | | веќе видена

Ја очекуваме новата Влада на ... Македонија, да положи свечена заклетва , да ги слушнеме позициите, но првите знаци не се добри, не се охрабрувачки. Ние ги ...
сите 210 | | | веќе видена

Додека Европскиот фронт се жали на прегласувањето во среда и додека го критикуваат ВРЕДИ дека нема легитимитет да ги застапува Албанците, Изет Меџити им ...
сите 241 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Алкалоид“ најпосакуван работодавач за 2023 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: