Sport

  во

  Италијанските медиуми тврдат дека сé уште не е исклучена можноста Лука Модриќ да влезе во линијата од Интер. Уште од Светското првенство трае шпекулацијата за ...
  сите 54 | | | веќе видена

  Турнирот во Њујорк, УС Опен, изминативе неколку дена е проследен со лошо време кое им прави сериозни проблеми во играта на тенисерите. Така беше и на дуелот ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо не му верува доволно на Маркус Рашфорд и поради тоа англискиот репрезентативец добива мала минутажа на „Олд ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Ќерката на поп ѕвездата Мадона ги шокираше присутните на модната ревија во Њујорк.Ќерката на 60 годишната Мадона и на нејзиниот 52 годишен телохранител , ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Ќерката на поп ѕвездата Мадона ги шокираше присутните на модната ревија во Њујорк. Ќерката на 60 годишната Мадона и на нејзиниот 52 годишен телохранител , ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Кога дојде време за унапредување на технологијата и креирањето на Nike Air Zoom Pegasus 35, дизајнерите се обратија до тркачите и нивните реакции на овој модел ...
  сите 2 | | | веќе видена

  На манекенката под панталоните и ѕиркале црни гаќи кои ги навлекла скоро до папокот, а од косата и излегувале зелени пердуви. Лоурдес и порано, како и ...
  сите 29 | | | веќе видена