Шутка

  во

  Поновото време е полно со примери на мега-корумпирани политичари кои избегале од нивните земји со огромен грабеж, но многумина од нив завршиле неславно и лошо. ...
  | | веќе видена

  Нам не ни требаат надзорни камери за да видиме што се случува во главниот град…Денес секој минувач има мобилен телефон со камера и може да забележи некој немил ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Ниту унгарската држава, ниту унгарските власти му помогнале на Никола Груевски да избега од Македонија, соопшти попладнево кабинетот на унгарскиот премиер ...
  сите 366 | | | веќе видена

  Пред неколку дена Никола Груевски соопшти дека се наоѓа во Унгарија, а уште не Е одгатната мистеријата како стигнал до таму. Најновата теорија е дека во ...
  сите 212 | | | веќе видена

  Видеото на Фејсбук го сподели Мартин Цветковски, а неговиот опис ви го пренесуваме интегрално, без никакви корекции: „Пред 15 минути, бев сведок на нечовечност ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Непознати лица ја избркале бабичката која продава бадеми, лешници, малини, спроти пазарот „Буњаковец“ на булеварот „Партизански одреди“. Како што се гледа на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Редари на општина Центар ја избркале бабичката која продава бадеми, лешници, малини кај „Солета", спроти пазарот „Буњаковец" на „Партизанска".Како што се гледа ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев кажа дека очекува и избеганиот осуден пратеник и експремиер Никола Груевски кој бара азил во Будимпешта и Унгарија да кажат дали тој е во ...
  сите 366 | | | веќе видена

  Непознати лица ја избркале бабичката која продава бадеми, лешници, малини, спроти пазарот „Буњаковец“ на булеварот „Партизански одреди“. Како што се гледа на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Општина Центар се извини со соопштение за денешниот инцидент кај ТЦ „Буњаковец„ кога двајца комунални редари ја избркале бабичката која продава бадеми, лешници ...
  сите 21 | | | веќе видена

  „Општина Центар се извинува за грубото и нехумано однесување на двајцата комунални редари вработени во Секторот за инспекциски работи во општината. Нивното ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Непознати лица ја избркале бабичката која продава бадеми, лешници, малини кај „Солета“, спроти пазарот „Буњаковец“ на „Партизанска“. Како што се гледа на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Непознати лица ја избркале бабичката која продава бадеми, лешници, малини кај „Солета“, спроти пазарот „Буњаковец“ на „Партизанска“. Како што се гледа на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Непознати лица ја избркале бабичката која продава бадеми, лешници, малини кај „Солета", спроти пазарот „Буњаковец" на „Партизанска".Како што се гледа на ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Нова инспиративна видео монтажа од Александар Дојранлиев посветена на екс премиерот Никола Груевски кој е во бегство во преубавата Будимпешта и неговиот ...
  сите 7 | | | веќе видена