Никола Карев

  во

  Со денешнита трка „Скопје круг ноември 2018“ затворена е сезоната во шампионатот на кружни патеки во автомобилизам. Постигнати резултати по класи: Класа 1 – ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Ноќеска во 00,45 часот во Кочани на улица „Никола Карев“ при вршење на службени задачи било сопирено патничко моторно возило „Пежо“ управувано од И.С.(33) од ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Има прекрасен ангелски лик кој плени со својата благост, наивност, пристојност, милост и искреност. Момчето од Крушево со сини небесни очи како водите на ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Шест лица се повредени во тешка сообраќајна несреќа во Скопје на крстосницата од булевар „Никола Карев“, улица „Самоилова“ и улица „Максут Садик“. Несреќата се ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Во 19.30 часот на крстосницата од булевар „Никола Карев“, улица „Самоилова“ и улица „Максут Садик“ во Скопје се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на прес конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова, на која беа изнесени разни ...
  сите 58 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова. Град Скопје ги негира ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова.Град Скопје ги негира ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова. Град Скопје ги негира ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Градот Скопје реагира на денешната пред конференција на советничката во Советот на Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Ирена Попова. Град Скопје ги негира ...
  сите 77 | | | веќе видена