Нашето

  во

  Заедничкиот кандидат за претседател на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски вечерва на трибината во скопската Општина Карпош ги повика граѓаните да излезат да ...
  сите 119 | | | веќе видена

  -Последна шанса ќе ни биде на 5 мај да излезе и да дадеме поддршка на овој концепт, не на Стево Пендаровски, туку на целата политичка филозофија која ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Заедничкиот кандидат за претседател на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски вечерва на трибината во скопската Општина Карпош ги повика граѓаните да излезат да ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Заедничкиот кандидат за претседател на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски вечерва на трибината во скопската Општина Карпош ги повика граѓаните да излезат да ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Заедничкиот кандидат за претседател на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски вечерва на трибината во скопската Општина Карпош ги повика граѓаните да излезат да ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Заедничкиот кандидат за претседател на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски вечерва на трибината во Општина Карпош ги повика граѓаните да излезат да гласаат на ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Заедничкиот кандидат за претседател на СДСМ и коалицијата Стево Пендаровски вечерва на трибината во скопската Општина Карпош ги повика граѓаните да излезат да ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Постојат безброј начини да поддржите и да му помогнете на некој кој се бори со ракот, меѓутоа да му зборувате како да се лекува, не е еден од нив. Ова го знаат ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Актерот Бранко Џуриќ Џуро соработувал со Анџелина Џоли во филмот „Во земјата на крвот и медот“, а во емисијата за својот филм зборуваше за познанството со ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Популарниот босански и балкански актер Бранко Ѓуриќ Ѓуро, освен локалната балканска слава, негува и популарност од светски рамки, особено на ...
  сите 10 | | | веќе видена

  Пред речиси 50 години, на 11 мај 1969 година, Дојче веле стана првата радио станица вон границите на тогашна Социјалистичка Република Македонија која започна ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Младиот брачен пар Мет и Дејана одлучиле да посетат верски собир, каде на крајот останале шокирани. Предавањето на свештениците целата сала ја остави во молк и ...
  сите 5 | | | веќе видена