Мануел

  во

  Дека Јулијан Нагелсман со 31 година е најмлад тренер во Лигата на шампиони оваа сезона, но ќе се изненадите кога ќе видете колку фудбалери кои играат во ЛШ се ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Месут Озил по крајот на Светското првенство во Русија објави дека се пензионира од германската репрезентација поради лошиот однос на раководството и играчите ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Екипата на Вест Хем во неделата конечно ја забележа првата победа сезонава откако на гостински терен триумфираше над Евертон (1-3), но Мануел Пелегрини остана ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, денеска се сретна со Мануел Сарацин, пратеник во германскиот Бундестаг. На средбата, соопшти ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска се сретна со Мануел Сарацин, пратеник во германскиот Бундестаг. Како што информираат од владината прес-служба на средбата била ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, денеска се сретна со Мануел Сарацин, пратеник во германскиот Бундестаг. На средбата, соопшти ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, оствари работна средба со Мануел Сарацин, пратеник од редовите на Зелените и член на Комитетот за Европската ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, денеска се сретна со Мануел Сарацин, пратеник во германскиот Бундестаг. На средбата, соопшти ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, денеска се сретна со Мануел Сарацин, пратеник во германскиот Бундестаг. На средбата, соопшти ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, денеска се сретна со Мануел Сарацин, пратеник во германскиот Бундестаг. На средбата, соопшти ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Премиерот Зоран Заев денеска се сретна со Мануел Сарацин, пратеник во германскиот Бундестаг. Како што информираат од владината прес-служба, на средбата била ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Мануел Сарацин, пратеник од редовите на Зелените и член на Комитетот за Европската Унија во германскиот Бундестаг денеска на средба со министерот за надворешни ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, оствари работна средба со Мануел Сарацин, пратеник од редовите на Зелените и член на Комитетот за Европската ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Мануел Сарацин, пратеник од редовите на Зелените и член на Комитетот за Европската Унија во германскиот Бундестаг денеска на средба со министерот за надворешни ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Мануел Сарацин, пратеник од редовите на Зелените и член на Комитетот за Европската Унија во германскиот Бундестаг денеска на средба со министерот за надворешни ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Министерот за надворешни работи, Никола Димитров, оствари работна средба со Мануел Сарацин, пратеник од редовите на Зелените и член на Комитетот за Европската ...
  сите 73 | | | веќе видена