Кристијан

  во

  „СОС Детско Село Интернационал“ е меѓународна невладина организација за социјална заштита, посветена на заштита и примена на детските права, уште од 1949-та ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Манекенката и актерка Ким Портер (47), инаку поранешна девојка на раперот Пи Диди и мајка на три негови деца, била пронајдена мртва во својот стан во Лос ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Манекенката и актерката Ким Портер, која се гледаше со Шон „Диди“ Комбс од 1994 до 2007, била пронајдена мртва, пренесува „E!News“. Четириесет и седумгодишната ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Манекенката и актерка Ким Портер (47), инаку поранешна девојка на раперот Пи Диди и мајка на три негови деца, била пронајдена мртва во својот стан во Лос ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Смртта на актерката и манекенка Ким Портер го потресла Холивуд, а сега испливале нови детали. Сопругата на раперот Пи Диди, со која има три деца, починала на ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Манекенката и актерката Ким Портер, која се гледаше со Шон „Диди“ Комбс од 1994 до 2007, била пронајдена мртва, пренесува „E!News“. Четириесет и седумгодишната ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Манекенката и актерка Ким Портер (47), инаку поранешна девојка на раперот Пи Диди и мајка на три негови деца, била пронајдена мртва во својот стан во Лос ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Одличната балада „Мое мило“, со која Мартина Митревска се натпреваруваше на годинашното издание на фестивалот „Макфест“, сега си доби и прекрасно видео што ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Денес левиот бек, Кристијан Дисингер го прославува 27 роденден, германецот пред помалку од месец дена го засили црвено-црниот клуб. На нашиот игра им ...
  сите 9 | | | веќе видена