Коха

  во

  Приштина се уапсени две лица за незаконска трговија со човечки органи и ќелии и илегална трансплантација на органи, соопшти денеска косовската полиција, ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Во Приштина се уапсени две лица за незаконска трговија со човечки органи и клетки и илегална трансплантација на органи, соопшти денеска косовската полиција, ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Во Приштина се уапсени две лица за незаконска трговија со човечки органи и ќелии и илегална трансплантација на органи, соопшти денеска косовската полиција, ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи за „360 Степени“ ги демантира шпекулациите дека неговата партија бара од премиерот Зоран Заев, Фатмир Бесими да биде назначен ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Портпаролот на ДУИ, Бујар Осамани демантира дека партијата условува нов гувернер на Народна банка да биде Фатмир Бесими, а актуелната гувернерка Анита ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Како што изјавил висок функционер на ДУИ за весникот, тоа се предвидува со коалицискиот договор меѓу партијата на Али Ахмети и СДСМ за формирање на Влада по ...
  сите 42 | | | веќе видена

  ДУИ на Али Ахмети инсистира премиерот Зоран Заев да го предложи поранешниот министер за финансии Фатмир Бесими за гувернер на Народната банка, објави КохаКако ...
  сите 42 | | | веќе видена