Клаудио

  во

  Медиумите од Англија пишуваат за тепачка во редовите на Фулам, колегите од нападот, Александар Митровиќ и Абубакар Камара се фатиле за гуша во теретаната. ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Весникот Сан пишува за тепачка во теретаната на Фулам, на јога час кој требал да ги релаксира играчите, дошлo до конфротација помеѓу Александар Митровиќ и ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Александар Митровиќ и Абубакар Камара се степале на час по јога, а останатите соиграчи од Фулам одвај ги раздвоиле, тврди британскиот таблоид „Сан“. Србинот и ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Началникот на ГШ на АРМ, генерал-мајор Васко Ѓурчиновски, денес во седиштето на НАТО во Брисел, учествуваше на заседанието на Воениот Комитет на НАТО, на ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Српскиот напаѓач Александар Митровиќ покажа дека не знае да го контролира темпераментот ниту надвор од теренот. Британските медиуми денеска потврдија дека ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Началникот на ГШ на АРМ, генерал-мајор Васко Ѓурчиновски, денес во седиштето на НАТО во Брисел, учествуваше на заседанието на Воениот Комитет на НАТО, на ...
  сите 11 | | | веќе видена