Флензбург

  во

  Пред почетокот на четвртфиналните мечеви во ракометната Лига на шампиони, од Европската ракометна федрација (ЕХФ) објавија кои играчи се во најдобрата седморка ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Пред почетокот на четвртфиналните мечеви во ракометната Лига на шампиони, од Европската ракометна федрација (ЕХФ) објавија кои играчи се во најдобрата седморка ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Пред нас е последната четвртфинална рунда пред завршниот турнир во Лигата на шампионите, па токму пред новите возбудувања ЕХФ го соопшти дрим тимот на сезоната ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Виена, 15 април 2019 (МИА) – Пред почетокот на четвртфиналните мечеви во ракометната Лига на шампиони, од Европската ракометна федрација (ЕХФ) објавија кои ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Според гласањето на 24 од вкупно 28 тренери на тимови во Лигата на шампионите, Дејан Милосављев и Даинис Криштопанс сезонава заслужуваат да бидат во иделаната ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Пред почетокот на четвртфиналните мечеви во ракометната Лига на шампиони, од Европската ракометна федрација (ЕХФ) објавија кои играчи се во најдобрата седморка ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Според гласањето на 24 од вкупно 28 тренери на тимови во ЕХФ Лигата на шампионите, Дејан Милосављев и Даинис Криштопанс сезонава заслужуваат да бидат во ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Тимот на Вардар имаше фуриозно издание на гостувањето кај ППД Загреб во првиот осминафинален меч во Лигата на шампионите и со победата од 27-18 веќе со еден ...
  сите 122 | | | веќе видена