Џесика

  во

  Популарноста на „Тик-ток“ платформата не стивнува. Ако сте од оние што ја следите, а притоа сакате да прочитате по некоја пикантерија од светскиот шоу-биз, ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Романтичната драма која беше хит во светот ќе добие продолжение, а во него ќе се појави и Џенифер Греј, која во првиот дел ја глумеше партнерката на Патрик ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Чиро Имобиле е прв стрелец во најдобрите европски лиги, па заслужено ја осови „Златната копачка“. Тој сезоната во Италија ја заврши со 36 погодоци, пет повеќе ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Џесика Бил и Џастин Тимберлејк ја шокираа јавноста. Џесика била бремена и тоа успешно го сокри од јавноста. Популарниот пар доби уште еден син. Двајцата го ...
  сите 2 | | | веќе видена

   40-годишната пејачка отворено говори за најболното искуство во нејзиниот живот и воодушевува со храброста. Џесика Симпсон уште многу одамна одлучи дека тоа ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Американската актерка и пејачка, 40-годишната Џесика Симпсон претходно оваа година објави мемоари во кои призна дека сексуално била злоставувана како дете од ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Оскаровката Натали Портман заедно со четирикратната олимписка шампионка и 23-кратна освојувачка на грен слем титули, Серена Вилијамс, станаа косопственички на ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Хашкиот затвореник Радован Караџиќ во рацете на српската полиција падна со лажен идентитет. Тој во Србија со години се претставувал како Драган Бабиќ, доктор ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Најмоќните социјални мрежи конечно почнаа акција за чистење на содржините од кјуанон, која за три години од маргинална теорија на заговор прерасна во машина за ...
  сите 24 | | | веќе видена

  "Земјани" се смета за еден од најдобрите документарци кој ја покажува тесната врска меѓу природата, животните и економските интереси на луѓето. Едно од ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Познатата холивудска актерка и ѕвезда од серијалот „Домаќинки“ редовно им дава на своите лојални обожаватели на Инстаграм увид во семејниот живот со сопругот ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Можеби ја памтите во зачудувачки потпетици како Кери Бредшо, но деновиве актерката Сара Џесика Паркер носи удобни, ниски чевли од сопствената колекција кои се ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Џастин Тимберлејк и Џесика Бил ги изненадија сите со имформацијата дека добија уште едно дете.Среќните родители ги изненадија фановите со оваа информација ...
  сите 7 | | | веќе видена