Џесика

  во

  Десет години по распаѓањето на бендот, Никол Шерцингер потпиша милионски договор за реобединување со „Пусикет долс“, по неколкумесечно преговарање. „Никол ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Бизнисменот Стормент на својот профил на Линкдин објавил потресна приказна за загубата на неговиот осумгодишен син кој умрел во сон и за сè за што жали во ...
  сите 33 | | | веќе видена

  24-годишната полицајка Џесика Воилес, скокнала во река во обид да спаси 11-месечно бебе од давење, но нејзиниот херојски чин не бил толку интересен за екипата ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Мајка од северна Каролина објавила фотографија на која 17- месечно девеојче на кои се гледа како со леплива трака и се залепени чевлите на девојчето, а на ...
  сите 6 | | | веќе видена

   Иако многу жени во Холивуд се обидуваат да изгледаат што послабо, сепак некои претераа во минатото со слабиот изглед. Коски и кожа не е она што мажите го ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Холи Велс и Џесика Чапман исчезнале пред 15 години. Во својата куќа ги намамил Ијан Хантли, кој работел како домар во локалното училиште. Тие само сакале да ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Холи Велс и Џесика Чапман исчезнале пред 15 години. Во својата куќа ги намамил Ијан Хантли, кој работел како домар во локалното училиште. Тие само сакале да ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Човек од Флорида оваа недела толку бил загрижен неговиот сакан автомобил да не го однесе ураганот Доријан, па решил да го премести на сигурно место. Во ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Пред 17 години, две девојчиња Холи Велс и Џесика Чапман исчезнале во британскиот Сохам. Едно попладне тие заминале да купат благо во продавница, но никогаш не ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Еден Американец од Флорида бил загрижен дека неговиот автомобил ќе биде уништен од ураганот „Доријан“, па го преместил на безбедно - во внатрешноста на ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Американецот Патрик Елдриџ од Џексонвил го паркираше својот автомобил во кујната за да го заштити од ураганот Доријан, бидејќи не сакал да му биде оддуван, но ...
  сите 9 | | | веќе видена