Џејмс

  во

  Алфредо Џејмс Пачино е американски актер, режисер и сценарист. Најпознат е по гангстерските улоги поради кои доби голем број признанија, меѓу кои и „Оскар“. ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Триесет и тригодишната британска актерка Кира Најтли, која се појави на сцената на 18-годишна возраст, веќе е во напредна бременост по втор пат.Кира очекува ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Пресудата на Холандија може да предизвика слични случаи ширум светот со тоа што граѓаните ги носат своите влади на судовите за да ги натераат да постапуваат ...
  сите 14 | | | веќе видена

  Триесет и тригодишната британска актерка Кира Најтли, која се појави на сцената на 18-годишна возраст, веќе е во напредна бременост вторпат. Кира очекува дете ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Кошаркарите на Америка, предводени од легендарниот Грег Поповиќ го одиграа и вториот меч од подготовките за Мундијалот кој на 31 август започнува во Кина. ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Убавата актерка чека второ дете со сопругот, музичарот Џејмс Рајтон. Бремената британска актерка Кира Најтли била фотографирана од папараците во Лондон додека ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Доколку го посетите сајтот на болницата во Прилеп и отидете во секцијата кадар веднаш ќе забележите дека во оваа болница работат најпознатите доктори од светот ...
  сите 3 | | | веќе видена

  Британската глумица Кира Најтли (34) папараците ја сликале во Лондон додека купувала овошје, во опуштено издание и без шминка. Oблечена во здолниште, тексас ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Милијардерот педофил, Џефри Епстајн, сексуално нападнал тинејџерка во Палм Бич, се тврди во новото обвинение против него. Кетлин Доу тврди дека Епстајн ја ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Милијардерот педофил Џефри Епстајн, сексуално нападнал тинејџерка додека тој бил кај полицијата на Палм Бич, се тврди во новото обвинение против него. Кетлин ...
  сите 86 | | | веќе видена

  Актерката го чека второто дете со музичарот Џејмс Рајтон Британската глумица Кира Најтли (34) папараците ја насликале во Лондон додека купувала овошје, во ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Милијардерот педофил Џефри Епстајн сексуално нападнал тинејџерка додека бил под надзор на полицијата во Палм Бич. Кетлин Доу тврди дека Епстајн ја ангажирал во ...
  сите 86 | | | веќе видена