DJ

  во

  Coffe & Food „Royal Garden“ во Гостивар утре одбележува пет години постоење и по традиција, ќе слави со незаборавна роденденска журка. Нема дилема кое е ...
  сите 4 | | | веќе видена

  Нова мобилна апликација и специјално издание на додатоци претставени за подигнување на свеста на Целите за одржлив развој. ЊУ ЈОРК, САД – 14 август, 2019 – ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Најмоќниот Galaxy Note доаѓа во две големини, со надграден S Pen и професионална камера Samsung Electronics Co., Ltd . го претстави Galaxy Note10, нова линија ...
  сите 35 | | | веќе видена

   Најмоќниот Galaxy Note доаѓа во две големини, со надграден S Pen и професионална камера ЊУ ЈОРК /СКОПЈЕ , – Август 7, 2019 – Samsung Electronics Co., Ltd . ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Најновиот паметен часовник ја зголемува можноста за персонализирање на добросостојбата на повисоко ниво, овозможувајќи поголема флексибилност од било кога ...
  сите 22 | | | веќе видена