Брајант

  во

  НБА лигата вечерва ќе го има својот рестарт, откако на средината на март месец беше прекината поради пандемијата од коронавирусот. Центарот на Јута Џез, Руди ...
  сите 62 | | | веќе видена

  Дами од балканската и странската јавна сцена го прифатија предизвикот, кој одеднаш стана популарен во глобални рамки. Имено, јавните личности објавуваат свои ...
  сите 13 | | | веќе видена

  НБА-тимовите се подготвуваат за рестартот на сезоната, па во Орландо веќе некое време се играат подготвителните натпревари, а еден од нив вчера го одиигра Лос ...
  сите 21 | | | веќе видена

  Еван Рејчел Вуд била жртва на силување и со тоа што решила да излезе во јавноста со нејзината приказна, ги натерала масите да бидат свесни за проблемот со ...
  сите 2 | | | веќе видена

  Таа е убедена дека тоа е тој Вдовицата на покојната кошаркарска ѕвезда , 41-годишниот Коби Брајант, 38-годишната Ванеса, продолжува секојдневно да се справува ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Пау Гасол вчера наполни 40 години, а денот кога одбележуваше еден убав јубилеј во својот живот, легендарниот шпански кошаркар реши да го сподели со најблиското ...
  сите 3 | | | веќе видена