Ауди

  во

  Шест вооружени лица киднапирале и претепале 22 годишно момче во Арачиново поради нерасчистени семејни односи во врска со неговата поранешна вереница од село ...
  сите 210 | | | веќе видена

  Околу 19,30 часот од Комплекс клиники „Мајка Тереза“ во Скопје, било пријавено дека бил донесен 22-годишниот Н.Р. кој имал повреди добиени од физички напад во ...
  сите 210 | | | веќе видена

  Околу 19,30 часот од Комплекс клиники „Мајка Тереза“ во Скопје, било пријавено дека бил донесен 22-годишниот Н.Р. кој имал повреди добиени од физички напад во ...
  сите 210 | | | веќе видена

  Околу 19,30 часот од Комплекс клиники „Мајка Тереза“ во Скопје, било пријавено дека бил донесен 22-годишниот Н.Р. кој имал повреди добиени од физички напад во ...
  сите 210 | | | веќе видена

  Секторот за внатрешни работи Штип поднесе кривична пријава против Н.А.(31) од Штип поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „предизвикување ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Секторот за внатрешни работи Штип поднесе кривична пријава против Н.А.(31) од Штип поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „предизвикување ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Секторот за внатрешни работи Штип поднесе кривична пријава против Н.А.(31) од Штип поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „предизвикување ...
  сите 127 | | | веќе видена

  Секторот за внатрешни работи Штип поднесе кривична пријава против Н.А.(31) од Штип поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „предизвикување ...
  сите 127 | | | веќе видена