Ај

  во

  Зоран Заев не е најпопуларен политичар кај Албанците, а Мухамед Зекири ме молеше да стане пратеник од ДУИ. Со вакви тврдења излезе Али Ахмети на Кликплус за ...
  сите 77 | | | веќе видена

  Божидар Божиновски ака Моџо Килингтон е писател, сценарист, активист на социјалните мрежи, носител на споменица 2018-та и добитник на ѓезве на наградна игра од ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Предизбориево е вистинскиот момент да се потсетам на една епизода од серијалот шармантни и со дебармалски шмек случувања во кои главен јунак е оваа скопска ...
  | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на митинг се обрати пред граѓаните во Гевгелија. Мицкоски пред присутните потенцираше дека како ...
  сите 169 | | | веќе видена

  Како наближуваат изборите се повеќе од јасно е дека Гордана Сиљановска Давкова ќе биде идниот претседател, а доказ за тоа е пораката од народот со кога улиците ...
  сите 169 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на митинг се обрати пред граѓаните во Гевгелија. Мицкоски пред присутните потенцираше дека како ...
  сите 169 | | | веќе видена

  Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска на митинг се обрати пред граѓаните во Гевгелија. Мицкоски пред присутните потенцираше дека како ...
  сите 169 | | | веќе видена

  Седим пред некој дн со еден класичен ВМРО-вец и уште покласичен СДСМ-овец и им викам: „И да собирам и да ве ваѓам, со вас двајца све ми излага нула“. И одма се ...
  | | веќе видена

  Малтешките власти соопптија дека 64 мигранти кои беа спасени пред девет дена кај брегот на Либија, ќе бидат распоредени во четири земји на Европската ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Малтешките власти соопштија дека 64 мигранти кои беа спасени пред девет дена кај брегот на Либија, ќе бидат распоредени во четири земји на Европската Унија. ...
  сите 50 | | | веќе видена

  Малтешките власти соопптија дека 64 мигранти кои беа спасени пред девет дена кај брегот на Либија, ќе бидат распоредени во четири земји на Европската Унија. ...
  сите 53 | | | веќе видена

  Малтешките власти соопптија дека 64 мигранти кои беа спасени пред девет дена кај брегот на Либија, ќе бидат распоредени во четири земји на Европската Унија. ...
  сите 54 | | | веќе видена