Адидас

  во

  Европската фудбалска федерација ја промовираше топката со која ќе се играат средбите од новото натпреварување – Лига на нации. Топката ја изработи компанијата ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Топката ја изработи компанијата за спортска опрема „Адидас“ и има многу „шаренило“. Македонија своите настапи во Лигата на нации ќе ги има на 6. и 9. септември ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација ја промовираше топката со која ќе се играат средбите од новото натпреварување – Лига на нации. Топката ја изработи компанијата ...
  сите 99 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација ја промовираше топката со која ќе се играат средбите од новото натпреварување – Лига на нации. Топката ја изработи компанијата ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Европската фудбалска федерација ја промовираше топката со која ќе се играат средбите од новото натпреварување – Лига на нации.Топката ја изработи компанијата ...
  сите 100 | | | веќе видена

  Меланија во Вашингтон пристигна во смарагднозелена ролка со потпис на нејзиниот омилен дизајнер Ралф Лорен, бели панталони од брендот „ Rag and Bone “ и патики ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Португалската ѕвезда, Кристијано Роналдо во овој преоден рок се пресели во калчолигашот Јувентус и како по обичај, каде што оди прави бум. Тоа се докажа и со ...
  сите 63 | | | веќе видена