Рециклирана електроника, паметни телефони и компјутери ќе се користат за изработка на медалите за Олимписките игри во Токио 2020 . Потребно е доволно метал за ...
сите 12 | | | веќе видена

Blacklight: Retribution е солиден наслов кој со години нуди брза и футуристичка забава во бесплатна форма. Играта се појави во далечната 2012 година и, за ...
сите 2 | | | веќе видена

next