НЛБ Банка: Известување за работно време на експозитура Битола Широк сокак од 12.08.2020 година


НЛБ Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека експозитурата Битола Широк сокак почнувајќи од денес (12.8.2020 година) ќе работи од понеделник до петок ...
| | веќе видена | слични

Централна кооперативна банка АД Скопје ќе им одобри дозволено пречекорување од две пензии или две нето плати, на сите апликанти клиенти на Еуростандард Банка ...
| | веќе видена | слични

НЛБ Банка, преку онлајн настан на социјалните мрежи, промовираше воведување на нова функционалност преку НЛБ мКлик мобилното банкарство- мКлик кредит. Со ова ...
| | веќе видена | слични

УНИБанка АД Скопје со одлична понуда за пензионерите приматели на пензија од Еуростандард банка! Со цел да им излезе во пресрет на потребите на примателите на ...
| | веќе видена | слични

Охридска банка АД Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека согласно Уредбата од НБРСМ за примена на Законот за Облигациони односи, вонредната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

НЛБ банка АД Скопје, на сите клиенти физички лица, кои имале активна трансакциска сметка во Еуростандард банка АД Скопје и примале плата и пензија им нуди ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во услови за справување со пандемијата што ја предизвика коронавирусот ковид-19, одржувањето на економската стабилност и благосостојба на сегашните и на идните ...
| | веќе видена | слични

ТТК Банка АД Скопје овозможи понуда со којашто излегува пресрет на финансиските потреби на корисниците, приматели на плата или пензија во Еуростандард Банка АД ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Додека во Јапонија министерот за сообраќај без двоумење поднесува оставка затоа што возот задоцнил неколку секунди, кај нас може возовите не да доцнат туку ...
сите 179 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во своето гостување на ТВ Стар истакна дека опозицијата и тој лично предупредувале за негативните последици од ...
сите 213 | | | веќе видена

Владата на СДСМ продолжува со својата неодговорна политика во однос со најгорливото прашање – загадениот воздух. Загадениот воздух и во ек на пандемија убива, ...
сите 97 | | | веќе видена

Со потврден позитивен тест, колега на прерано починатиот полицаец Игор Ангеловски, присуствувал на неговиот погреб, кој се одржа вчера на градските гробишта во ...
сите 133 | | | веќе видена

На почетокот на епидемијата во Македонија често бев на релација Скопје, Тетово, Гостивар, Лабуништа и тогаш ги убедував луѓето дека во нашиот здравствен систем ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НЛБ Банка: Известување за работно време на експозитура Битола Широк сокак од 12.08.2020 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: