Легендарниот Патрик Јуинг е позитивен на коронавирус


Шекил Онил без дилеми е еден од најдоминантните центри во НБА лигата на сите времиња. Легендарниот Шек беше незапирлив во текот на кариерата, но она со што не ...
| | веќе видена | слични

Славниот Шекил О`Нил своевремено беше доминантен под кошевите и важи за еден од најдобрите и најсилни центри кои некогаш се појавиле, но она што го мачеше во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шекил О'нил е еден од оние кошаркари кои вечно ќе бидат запаметени како едни од најдобрите во светот на НБА Лигата. Популарниот Шек беше доминантен под ...
| | веќе видена | слични
2 копии

НБА легендата, Патрик Јуинг изминатиов викенд го мина во болница откако имаше позитивен тест на коронавирусот, меѓутоа ситуацијата се движи во добар правец и ...
| | веќе видена | слични

Прославениот НБА кошаркар Патрик Јуинг е на листата на заболени од Коронавирусот. Некогашната ѕвезда на Њујорк никс преку својот твитер профил потврди дека е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Порасна бројот на невработени во државата во април во однос на месец март, поради пандемијата на коронавирусот. Прецизна слика даваат податоците кои ги објави ...
сите 727 | | | веќе видена

Орце Ѓорѓиевски, Член на ИК во ВМРО-ДПМНЕ во своето гостување во емисијата „Што не е јасно“ зборуваше за тоа дека треба да има сериозни реформи во ...
сите 733 | | | веќе видена

Претседателот на Демократската партија на Албанците, Мендух Тачи на прес-конференција изјави дека постои индивидуална одговорност за големиот број на заразени ...
сите 537 | | | веќе видена

Зголемениот број на заразени од коронавирусот во Чаир се должи на непочитување на превентивните мерки од страна на граѓаните кои се опуштија особено во ...
сите 168 | | | веќе видена

Во изминатите 24 часа се направени повеќе од 1000 тестови. Практично, во општините кои се сметаат за жаришта на корона вирусот, и од каде во изминатите три ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Легендарниот Патрик Јуинг е позитивен на коронавирус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: