Легендарниот Патрик Јуинг заврши во болница поради Коронавирусот


Прославениот НБА кошаркар Патрик Јуинг е на листата на заболени од Коронавирусот. Некогашната ѕвезда на Њујорк никс преку својот твитер профил потврди дека е ...
| | веќе видена | слични

Шекил Онил без дилеми е еден од најдоминантните центри во НБА лигата на сите времиња. Легендарниот Шек беше незапирлив во текот на кариерата, но она со што не ...
| | веќе видена | слични

Славниот Шекил О`Нил своевремено беше доминантен под кошевите и важи за еден од најдобрите и најсилни центри кои некогаш се појавиле, но она што го мачеше во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шекил О'нил е еден од оние кошаркари кои вечно ќе бидат запаметени како едни од најдобрите во светот на НБА Лигата. Популарниот Шек беше доминантен под ...
| | веќе видена | слични
2 копии

НБА легендата, Патрик Јуинг изминатиов викенд го мина во болница откако имаше позитивен тест на коронавирусот, меѓутоа ситуацијата се движи во добар правец и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Право да легитимира има само полицијата, поради што во четвртокот е испратено писмо до Комисијата за заразни болести, уште еднаш да се разгледа ваквиот услов ...
сите 123 | | | веќе видена

По известувањето дека сите банки се подготвени да ја реализираат исплатата на паричната помош од социјална и детска заштита, притоа водејќи грижа за заштита на ...
сите 100 | | | веќе видена

Руската информативна агенција РИА Новости ја коментира „желбата на Бугарија да ја приватизира историјата на кирилицата“, при што значајно место ѝ посветува и ...
сите 166 | | | веќе видена

На 15 јуни Грците ја отвораат туристичката сезона , прво за гости од 29 земји а потоа и за сите други. Затоа тие подготвија еден вид „туристички водичи така ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Легендарниот Патрик Јуинг заврши во болница поради Коронавирусот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: