Кутињо на пат кон Англија


2 копии
3 копии

Фудбалот е комплетно прекинат, светот се бори со пандемијата на коронавирусот, а Флорентино Перез размислува како во овој тежок период да направи револуција со ...
| | веќе видена | слични

Јасно е дека Луис Суарез се наоѓа во последните години од својата фудбалска кариера и голема е веројатноста тој да си замине од редовите на Барселона оваа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Иван Огненовски, првиот пациент кај нас на кој вчера му беше трансплантирано срце од донор е во буден и е во стабилна состојба, објави вчера министерот за ...
сите 171 | | | веќе видена

Двајцата пациенти на кои во саботата им беше изведена трансплантација на бубрег од починат донор се во добра и стабилна здравствена состојба. Од Клиниката за ...
сите 125 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев најави дека случајот „орото“ во Чаир“ ќе се испита и доколку се утврди дека се случило за време на полицискиот час ќе ...
сите 244 | | | веќе видена

Секое одложување на изборите е на штета а здравјето на граѓаните, на штета на економијата и на демократијата. Лесно е да се направи разлика меѓу оние што само ...
сите 798 | | | веќе видена

Прва награда за ученичката во трета година во ОУТУ „Ванчо Питошески“ 0д Охрид, Сара Џелили за најдобра литературна творба на наградниот литературен конкурс по ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кутињо на пат кон Англија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: