Барселона повлекува очајнички потег поради Меси

Бразилецот Нејмар беше огорчен по поразот кој го претрпе ПСЖ на гостувањето во Дортмунд и за своето слабо издание директно ги обвини одговорните луѓе во клубот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Напаѓачот на Барселона, Лионел Меси, уште еднаш се осврна на конфликтот со клупскиот спортски директор Ерик Абидал. – Не знам што се случи со него и зошто го ...
| | веќе видена | слични

Најскапиот фудбалер на светот и ѕвезда на ПСЖ, Нејмар ги избра 5-те најдобри фудбалери на светот. Интересно, Бразилецот не се стави себе си меѓу најдобрите ...
| | веќе видена | слични

Изминатиов период во Барселона е доста турбулентен затоа што во клубот се случија неколку неочекувани скандали. Најмногу траеше „јавната војна“ меѓу Ерик ...
| | веќе видена | слични

Лионел Меси имаше интервју за „Мундо Депортиво“ оваа недела , разговарајќи за проблемите во фудбалскиот клуб на Барселона. Најголем проблем направи спортскиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

СЕ ЗГОЛЕМИ БРОЈОТ НА ЗАРАЗЕНИ ОД КОРОНАВИРУСОТ Денеска во земјава се регистрирани нови 89 позитивни случаи на коронавирусот, пренесуваат медиумите. Од ...
сите 557 | | | веќе видена

Најголемиот број заразени со корона вирусот се и од Штип, а повторната трансмисија на вирусот започна од конфекциските фабрики. Сепак, градоначалникот на Штип ...
сите 513 | | | веќе видена

Во однос на прес конференцијата на Зоран Заев имам многу да кажам, а сѐ се сведува на тоа дали живеете подобро, дали имате доволно пари, дали ви ги исполнија ...
сите 179 | | | веќе видена

Француските угостители се подготвуваат за повторно отворање на нивните локали, предвидено со втората фаза за излегување од изолацијата воведена поради ...
сите 212 | | | веќе видена

Бојан Јовановски се надева на ослободителна пресуда бидејќи смета дека Обвнителството нема никакви докази. Доколку пак биде осуден тоа ќе биде поради тоа што ...
сите 186 | | | веќе видена

Од „заробена држава“ денеска сме најпозитивниот пример во регионот. Ја обезбедивме сигурната иднина на граѓаните, изјави генералниот секретар на СДСМ, Љупчо ...
сите 201 | | | веќе видена

Кој има право да ги легитимира гостите кои влегуваат во кафулињата и рестораните, за да се дознае дали тие навистина се припадници на исто семејство. Дали тоа ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона повлекува очајнички потег поради Меси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: