Абидал се извини – Барселона ме научи на нешто важно во животот

3 копии

Напаѓачот на Барселона, Луис Суарез упати повик до клубот што да направи, ако сака да го задржи Лионел Меси до крајот на кариерата. Според Уругваецот, ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот фудбалер Нејмар летово беше на работ да се врати во Барселона, но на крајот ПСЖ се откажа од продажбата. Нејмар се најде во центарот на вниманието ...
| | веќе видена | слични

Бразилскиот фудбалер Нејмар минатата сезона се поврзуваше со врааќање во Барселона, меѓутоа неговиот трансфер беше стопиран од тимот на ПСЖ. Неговото враќање ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Луис Суарез сака да се врати што е можно поскоро и да го обнови својот договор со Барселона. 33-годишниот напаѓач Луис Суарез сака да остане на „Камп Ноу“ ...
| | веќе видена | слични

Луис Суарез за првпат даде едно опширно интервју по незгодната повреда на коленото која ја заработи, во кое јасно стави до знаење дека извесно време играл со ...
| | веќе видена | слични

Уругваецот сезонава на 17 настапи успеа зад своето име да запише 11 погодоци, но од јануари е вон комбинација за составот на Каталонците поради повреда за која ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Носителот на листа во ИЕ 2, Оливер Спасовски денеска е на средби со жители во скопската општина Гази Баба.„Ние сме на потег, да си ја сочуваме сигурноста и да ...
сите 480 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора објави мапа на земји со услови под кои странците можат да влезат во Црна Гора. Не е дозволен влез од Србија, Северна Македонија, Русија и ...
сите 142 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Абидал се извини – Барселона ме научи на нешто важно во животот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: