Барселона повлекува очајнички потег поради Меси

Бразилецот Нејмар беше огорчен по поразот кој го претрпе ПСЖ на гостувањето во Дортмунд и за своето слабо издание директно ги обвини одговорните луѓе во клубот ...
| | веќе видена | слични

Најскапиот фудбалер на светот и ѕвезда на ПСЖ, Нејмар ги избра 5-те најдобри фудбалери на светот. Интересно, Бразилецот не се стави себе си меѓу најдобрите ...
| | веќе видена | слични

Изминатиов период во Барселона е доста турбулентен затоа што во клубот се случија неколку неочекувани скандали. Најмногу траеше „јавната војна“ меѓу Ерик ...
| | веќе видена | слични

Лионел Меси имаше интервју за „Мундо Депортиво“ оваа недела , разговарајќи за проблемите во фудбалскиот клуб на Барселона. Најголем проблем направи спортскиот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денес, правото и правдата во Македонија по којзнае кој пат во изминативе 30 години, беа погребани, уништени, погазени…Денес, БЕЗ НИТУ ЕДЕН ДОКАЗ се осудени ...
сите 141 | | | веќе видена

Епидемиолошката состојба во Србија се влошува и тој тренд ќе продолжи и во август, изјави утрово д-р Предраг Кон, член на Кризниот штаб за борба против ...
сите 618 | | | веќе видена

Со денешната ослободителна пресуда за Сашо Мијалков и шестемина припадници на поранешната единица „Алфа“ за изживување при апсењето на Љубе Бошкоски, падна во ...
сите 61 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев коментирајќи го последниот извештај на Стејт Департментот во делот за инвестициската клима, според кој во Македонија постои голема ...
сите 133 | | | веќе видена

Во новоизградениот специјализиран Дневен центар во с. Оризаре, 38 деца со интелектуална попреченост од општината Липково, ќе бидат подготвувани за соодветно ...
сите 118 | | | веќе видена

Северна Македонија и понатаму ги истражува сите легални начини како поранешниот премиер Груевски да биде вратен назад, со цел да ја отслужи казната изречена од ...
сите 45 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Барселона повлекува очајнички потег поради Меси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: