Иско заминува, Реал веќе му најде замена


3 копии

Како што пренесува англискиот еминентен медиум „Телеграф“ кој многу ретко се занимава со шпекулации, Манчестер Јунајтед ќе се обиде да направи една вистинска ...
| | веќе видена | слични

Ливерпул ќе тргне во офанзива на фудбалерот на Борусија дортмунд, Џејдон Санчо, пренесува германскиот „Билд“. Покрај одличните партии во премиер-лигата, ...
| | веќе видена | слични

Борусија Дортмунд планира дебело да наплати на Џејдон Санчо, Билд пренесува дека е оредена цената на 19 годишниот Англичанец и тој може да замине од Сигнал ...
| | веќе видена | слични

Според пишувањата на Билд, Борусија Дортмунд нема да му стои на патот на Џејдон Санчо и ќе му дозволи на младиот Англичанец да замине но само за сума од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Манчестер Сити дефинитивно е во потрага по централен стопер и во јануарскиот преоден рок, Пеп Гвардиола веројатно ќе донесе најмалку еден играч на оваа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 222 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 148 | | | веќе видена

За ВМРО-ДПМНЕ, повисоката минимална плата е добра мерка, но популистичка и предизборна. Од партијата го поддржаа Предлог-законот за изменување и дополнување на ...
сите 131 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ се реорганизира и доекипира и се поголем е бројот на луѓе од различни политички провиненци што ни пристапуваат, така што очекувам масовна поддршка ...
сите 139 | | | веќе видена

Боливија e на работ на граѓанска војна. Ескалира политичката криза, убиени се петмина поддржувачи на долгогодишниот поранешен претседател Ево Моралес, откако ...
сите 258 | | | веќе видена

„Полесна трговија, минување на стока без царини и чекање, патување без пасоши, полесно вработување во Србија, Северна Македонија и Албанија за граѓаните на тие ...
сите 351 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Иско заминува, Реал веќе му најде замена

Од:
До кого (е-маил):
Порака: