Ќе има ли промени во временската прогноза деновиве


2 копии

Необично топлата есен приврши овој викенд, а веќе температурите значително се намалија низ целиот Балкан. Првата снежна покривка падна во Хрватска, на Сљемен ...
| | веќе видена | слични
10 копии

Најмногу дожд до седум часот утринава наврнал во Дојран – 16 литри на метар квадратен, а најмалку во Штип еден литар на метар квадратен. Според информациите од ...
| | веќе видена | слични
19 копии
3 копии

Претежно облачно и постудено со локални врнежи од дожд, особено во југоисточните делови. Ќе дува умерен северен ветер. Ваква е временската прогнза на УХМР за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Партиска делегација на СДСМ предводена од претседателот Зоран Заев, заедно со генералниот секретар Љупчо Николовски, секретарот за меѓународна соработка Бојан ...
сите 148 | | | веќе видена

Меган Маркл и Кејт Мидлтон ретко се гледани заедно и се шпекулираше дека не се поднесуваат, а како што пренесуваат странските медиуми, јатрвите во последните 6 ...
сите 211 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе има ли промени во временската прогноза деновиве

Од:
До кого (е-маил):
Порака: