Клосе: Левандовски е 10 пати подобар играч од мене


2 копии

Германскиот прволигаш, Баерн Минхен минатиов викенд остана без планираната победа на дуелот со Аугзбург, но во исто време го загуби и стандардарниот првотимец, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Никлас Зуле се повреди во натпреварот помеѓу Аугусбург и Баерн и на крајот се покажа дека повредата е потешка отколку што се мислеше на почетокот. Зуле поради ...
| | веќе видена | слични

Никлас Зуле поради скинати лигаменти на десното колено до крајот на сезоната ќе биде надвор од терените, што е многу лоша вест за тренерот на Баерн Минхен, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 250 | | | веќе видена

На прав пат сме! Ги покачуваме пензиите со најголемиот износ во последните 20 години – од 700 до 730 денари почнувајќи од јануари 2020 година. Заедно со ...
сите 224 | | | веќе видена

Пратеникот на американскиот претседател Доналд Трамп, за разговорите меѓу Белград и Приштина, Ричард Гренел, вели дека само со присуство на сите регионални ...
сите 399 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска ги прими копиите од акредитивните писма на новоименуваните нерезидентни амбасадори за Северна ...
сите 396 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 72 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски до толку не можат да се помират со растот на платите па почнаа да измислуваат лажни формули околу растат на платите во ...
сите 103 | | | веќе видена

Поминаа 14 години како што сме во чекалната на Европската Унија, вели македонскиот претседателот Стево Пендаровски во интервју за парискиот весник „Ла Кроа ". ...
сите 280 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Клосе: Левандовски е 10 пати подобар играч од мене

Од:
До кого (е-маил):
Порака: