Елмас во идеалниот дрим-тим: „Трансфермаркт“ процени колку милиони повеќе „тежи“ Елиф по преминот во Серија А (Фото)

Елиф Елмас изрежира вистинска фудаблска минијатура на тренингот со македонската фудбалска репрезентација, но денеска, македонскиот „фудбалски дијамант“ како ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако не се најде во листата на фудбалери претенденти за наградата „Златно момче“ која се доделува на најдобриот млад фудбалер, Елиф Елмас си доби место во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска и министерот за здравство Венко Филипче вечерва во Владата остварија средба со дел од родителите, ...
сите 302 | | | веќе видена

Би потсетил дека ВМРО-ДПМНЕ имаше три барања по однос на овие протести, првото барање да се снижи цената на струјата која што е навистина скапа во однос на ...
сите 216 | | | веќе видена

Љупчо Палевски е во добра здравствена состојба по вчерашниот брутален напад пред неговиот дом во Скопје. Уредникот на Инфомакс Александар Митовски објави ...
сите 62 | | | веќе видена

„Денеска јавноста сведочеше на уште еден очаен обид на Христијан Мицкоски преку таканаречен протест да си ја спаси фотелјата во белиот дворец. Граѓаните одамна ...
сите 143 | | | веќе видена

Страшна трагедија во Бразил го шокираше фудбалскиот свет изминатава ноќ. 20-годишниот фудбалер на бразилскиот третолигаш Национал Атлетико, Винисиус Корсини е ...
сите 59 | | | веќе видена

Координаторот на пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ и Коалиција „За обнова на Македонија“, Никола Мицевски денеска се обрати на собраниската седница. Мицевски ...
сите 185 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Елмас во идеалниот дрим-тим: „Трансфермаркт“ процени колку милиони повеќе „тежи“ Елиф по преминот во Серија А (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: